Reklamówki z nadrukiem
Kalendarze reklamowe
Torby papierowe
Poligrafia i wielki format
Kartki okolicznościowe
DODRUKI FIRMOWE NA
CAŁYM ASORTYMENCIE
Strona Główna / Aktualności / Opłata ekologiczna za cienkie reklamówki od 1 stycznia 2018r.

Opłata ekologiczna za cienkie reklamówki od 1 stycznia 2018r.

Już od 1 stycznia 2018r. pobierana będzie opłata od każdej reklamówki jednorazowej oraz reklamówek z cienkiej foli do 50 mikronów, wydawanych przy kasie. W projekcie ustawy mowa jest o stawce od 0,20zł do 1zł za reklamówkę. Pomysł ten został wprowadzony, żeby ograniczyć zużycie cienkich toreb foliowych.

Nasza firma oferuje Państwu zakup reklamówek z nadrukiem lub czystych z grubej foli wielokrotnego użytku powyżej 50 mikronów, które są dużo bardziej wytrzymałe oraz lepiej się prezentują niż jednorazówki. A od 1 stycznia są również bardziej konkurencyjne cenowo i nie trzeba odprowadzać od nich opłaty ekologicznej. Zachęcamy Państwa do przemyślenia czy nie lepiej zapłacić nie dużo więcej, a w zamian za to otrzymać porządną torbę foliową, która będzie służyć jednocześnie do zapakowania towarów jakie wydajecie Klientom oraz jako reklama Państwa działalności.

Ludzie chodzący z reklamówkami wykonanymi przez nas, stają się wizytówką Państwa firmy, a Klient nie wyrzuci jej do kosza w ten sam dzień tak jak jest to z jednorazową torbą foliową. Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań, więc ich cena jest bardzo atrakcyjna, a projekt graficzny, wizualizacje, wycenę oraz koszt wysyłki realizujemy gratis do każdego zamówienia, czy zapytania. Realizujemy zamówienia w każdej ilości, również w małych nakładach od 50 reklamówek z nadrukiem które można zamówić na próbę.

Na torbach reklamowych możemy nadrukować wszystko dane, logo, herby, różnego rodzaju informacje lub grafiki. Możecie Państwo skorzystać z naszych propozycji nadruku, lub wymyślić swój projekt reklamówki, który zrealizujemy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę, a my nieodpłatnie wyślemy wzory naszych reklamówek.

Opłata ekologiczna za cienkie reklamówki od 1 stycznia 2018r. powrót
strzałka do góry