Reklamówki z nadrukiem
Kalendarze reklamowe
Torby papierowe
Poligrafia i wielki format
Kartki okolicznościowe
DODRUKI FIRMOWE NA
CAŁYM ASORTYMENCIE
Torby papierowe

Torby papierowe

Firma Plast-Pol przygotowała dla Państwa ofertę toreb papierowych z nadrukiem reklamowym. Podobnie jak na reklamówkach, nadruk wykonujemy metodą sitodruku. Nasza oferta obejmuje wiele rozmiarów toreb z dopasowaną grubością oraz kolorem papieru. Jest to doskonały nośnik reklamy, w który zapakujecie Państwo praktycznie wszystko.

Torby papierowe z nadrukiem, wykonywane przez nas są funkcjonale oraz ekologiczne, ich biodegradalność oraz fakt, że jest to produkt recyklingowy, przyciąga coraz większą grupę odbiorców oraz ma duże poparcie społeczne, dzięki czemu na pewno spodoba się Państwa odbiorcą.

Wykonujemy zarówno małe torebki przeznaczone do pakowania drobnych zakupów, produktów fryzjerskich , kosmetycznych lub materiałów reklamowych, jak również duże torby na odzież, czy obuwie.

Produkujemy torby papierowe z nadrukiem w każdej ilości zarówno hurtowej jak również detalicznej. Na każdej torbie wykonamy nadruk o indywidualnej grafice reklamowej, którą możecie Państwo wymyśleć sobie sami lub skorzystać z naszej inwencji. Jest to świetny pomysł, dzięki któremu można połączyć ekologiczne opakowanie na towar z jednoczesną reklamą twojej firmy. Na torbie papierowej możemy nadrukować praktycznie wszystko: logo, dane adresowe, herby, różnego rodzaju informacje na turnieje, zawody, biegi itp.

Wizualizacje, wycenę, projekt oraz koszt wysyłki robimy gratis do każdego zapytania czy zamówienia.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych zleceń oraz konkurencyjne ceny.

powrót
strzałka do góry